Co o nás řekli....

Creative cinema jsme požádali o natočení videa z našeho svatebního dne. Komunikace byla skvělá, pan Jirotka byl časově flexibilní což jsme v předsvatebním shonu velmi uvítali. Díky schůzce jsme si ujasnili, jaké máme navzájem představy, což ve finále vedlo ke 2 různým videím, na které koukáme stále dokola a nemůžeme se vynadívat. Natáčení probíhalo bez problému, v podstatě jsme o kameramanovi téměř nevěděli, ačkoli s námi zůstal až do večerních hodin. Zachyceny byly jak všechny důležité momenty tak i nepatrné detaily a maličkosti, které video skvěle dokreslují. Finálně sestříhané záběry doplněné kameramanem vybranou hudbou nemají chybu. Mockrát děkujeme, že máme nyní vzpomínku na náš velký den a zároveň všem můžeme jen doporučit! Barča a Filip Rudzanovi. 

Renáta Zdažilová

on-line marketing

Již podruhé jsem využila služeb Creative cinema. Jsem velice spokojená s nápadem, kreativitou a moderními nástroji, které mi pomáhají především v on-line marketingu. Díky moc.  P.S. úvodní video na FB stránce @zdrazilovar

Eva Hrdinová

ředitelka sportovního klubu

Skvělý a profesionální přístup, rychlé jednání i zpracování. Video přesně vystihuje nejsilnější momenty z naší sportovní akce. Určitě budeme tyto služby využívat i do budoucna, maximální spokojenost, doporučujeme!